محل تبلیغات شما

کرونا و توصیه‌هایی برای رانندگان تاکسی و اتوبوس؛ مراقب این نکات باشید!

رانندگان تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها گروهی هستند که در معرض خطر هستند و در عین حال اگر خودشان هم با ویروس کرونا درگیر باشند، اصولی را باید رعایت کنند.

توصیه‌هایی برای مراقبت از افرادی که از تاکسی و اتوبوس استفاده می کنند وجود دارد که بخشی از آن به رانندگان آن‌ها باز می‌گردد. رانندگان تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها گروهی هستند که در معرض خطر هستند و در عین حال اگر خودشان هم با ویروس کرونا درگیر باشند، اصولی را باید رعایت کنند:

رانندگان اتوبوس و تاکسی باید توجه داشته باشند که از ماسک‌های  N۹۵ استفاده کنند. این ویروس می تواند توسط سرفه یا دست زدن به دیگران منتقل شود.

مراقب پول‌های نقد باشید

هنگام استفاده از تاکسی و اتوبوس، ما اغلب از پول نقد استفاده می‌کنیم. این ویروس از طریق تماس با پول‌هایی که توسط سرنشین‌های آلوده جابه‌جا شده‌اند، منتقل می‌شود. در این مورد برای حفظ سلامت سرنشینان و رانندگان، توصیه به شستن مداوم دست‌های رانندگان می‌کنند. ژل و اسپری الکل نیز در این شرایط موثر است.

از ماسک صورت استفاده کنید

در حین شیوع ویروس کرونا، به همه رانندگان تاکسی حین تعامل و رانندگی با مسافران توصیه می‌شود که از ماسک محافظ صورت استفاده کنند.

بالا بردن آگاهی در زمینه کنترل و پیشگیری از ویروس واگیردار تنفسی کرونا

با توجه به شیوع کرونا در کشور، آگاهی افراد در زمینه این ویروس اهمیت بسزایی در کنترل آن دارد. اگر هر یک از افراد توصیه‌های ایمنی را جدی بگیرند، بدون شک این بیماری تحت کنترل بیشتری خواهد بود. دست دادن، روبوسی، در آغوش گرفتن و کارهایی مانند آن قطع شود و رانندگان برای سلامت خود و سرنشینانشان ماسک استفاده کنند. مخصوصاً در فضای تاکسی که فاصله افراد از یکدیگر کم‌تر یا حدود دو متر است، این مراعات‌ها بسیار حیاتی است. این ویروس از راه تنفس نیز انتقال پیدا می‌کند و می‌تواند تا دو هفته پنهان بماند. بنابراین با دانش و آگاهی بالاتر، مسائل را تا حد ممکن برای خود کاهش دهید. در این زمینه اگر هر یک از رانندگان علائم مربوط به ویروس کرونا را احساس کردند، بدون درنگ برای آزمایش تشخیصی اقدام کنند.

چه ماسک های جلوی کرونا را میگیرند؟

جایگاه دستکش، ماسک و محلول‌های ضدعفونی در پیشگیری از کرونا کجاست؟

راه‌های انتقال ویروس کرونا کدامند؟

رانندگان ,ویروس ,استفاده ,تاکسی ,کرونا ,ماسک ,این ویروس ,که از ,در این ,ویروس کرونا ,استفاده کنند ,درگیر باشند، اصولی ,کرونا درگیر باشند، ,ویروس کرونا درگیر ,اتوبوس‌ها گروهی هستند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ و رسانه